Badamy oczekiwania krakowian

Rozpoczynamy internetowe badania opinii Kibiców i mieszkańców Krakowa. Celem badań, które będziemy realizować wraz z prestiżową instytucją badawczą Sport Analytics, jest jak najlepsze dostosowanie przyszłej oferty „nowej Wandy” do potrzeb miłośników czarnego sportu spod Wawelu i przyszłych kibiców. Na podstawie wniosków stworzone zostaną profile klubowych fanów. A na tych, którzy wypełnią ankietę, czekają atrakcyjne nagrody!


Badanie dostępne jest na stronie https://zuzelkrakow.webankieta.pl/ Docelowo miało być ono prowadzone na ulicach Krakowa, jednak ze względu na aktualną sytuację związaną z koronawirusem, na tym etapie realizowane będzie wyłącznie online. W przyszłości planowane jest jego wznowienie w formie stacjonarnej. Badanie jest skierowane zarówno do fanów czarnego sportu, jak i do tych mieszkańców, którzy nigdy nie uczestniczyli w widowiskach żużlowych lub robili to przed wieloma laty. Odpowiedź już na pierwsze pytanie sprawi, że wyświetlona zostanie odpowiednio dobrana wersja ankiety.

Przyszłość w rękach Kibiców i Mieszkańców

Zdanie Kibiców jest dla nas kluczowe, bo to dla nich tworzymy od podstaw Wandę Krakowskie Smoki. Doświadczenie firmy Sport Analytics pozwoli nam na najwyższą jakość zarówno prowadzonych badań, jak i analizy i optymalnego wyciągania wniosków. Gorąco zachęcamy wszystkich do wypełnienia ankiety – przyszłość żużla pod Wawelem jest w Waszych rękach!” – apeluje Marcin Kromoliński, prezes Wandy Krakowskich Smoków.

Mamy wieloletnią praktykę w prowadzeniu tego typu badań. To współcześnie jeden z pierwszych kroków dla każdej profesjonalnej organizacji sportowej. Narzędzie przydatne później podczas rozmów z partnerami biznesowymi oraz jako nieodłączna część rzetelnej oferty sponsorskiej” – podsumowuje Paweł Chmielowski ze Sport Analytics.

Nie musisz znać się na żużlu!

Klub mocno liczy na udział również Mieszkańców Krakowa, którzy nie mieli styczności ze sportem żużlowym w swoim mieście lub wiedzieli o nim bardzo niewiele. Ich głos także umożliwi zaplanowanie odpowiednich działań marketingowych, dostosowanych do ich potrzeb, a zarazem skuteczne zachęcenie nowych fanów do kibicowania Wandzie Krakowskim Smokom.

Wypełnij ankietę i wygraj! Jeśli odpowiesz również na ostatnie pytanie konkursowe, a Twoją odpowiedź uznamy za najbardziej kreatywną i wartościową, zgarniesz jedną z 4 atrakcyjnych nagród: skok ze spadochronem (nagroda główna) lub jazdę na torze jednym z trzech sportowych samochodów: Lamborghini Gallardo, Ferrari F458 Italia albo Dodge Viper SRT-10.
Zapraszamy – KLIKNIJ TUTAJ i wypełnij ankietę!