Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy - czyli kilka słów o nas

Towarzystwo Żużlowe Wanda Krakowskie Smoki tworzą osoby, którym na sercu leży dobro krakowskiego żużla. Pragniemy umożliwić fanom z Małopolski i nie tylko oglądanie czarnego sportu w najlepszym wydaniu. Nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z poprzednim podmiotem. W naszych szeregach znajdują się osoby, które cenią sobie historie żużla w grodzie Kraka.

Dążymy do zbudowania silnego ośrodka, w którym już niedługo ponownie zabrzmi ryk motocykli. Jesteśmy zdeterminowani i chcemy budować wszystko od podstaw. Stawiamy na przejrzystość, by nowe oblicze żużla pod Wawelem dało kibicom możliwość prawdziwego zaangażowania się w życie klubu.

Liczymy na Waszą energię, bo tylko razem możemy napisać kolejną kartę historii żużla na południu Polski. Wierzymy w powodzenie tego projektu. Już teraz ciężko pracujemy, by solidnie przygotować się do sezonu 2021. Chcemy dopiąć wszystko na ostatni guzik z odpowiednim wyprzedzeniem, by w pełnej gotowości przystąpić do przyszłorocznych rozgrywek. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda nam się zbudować coś, z czego wszyscy będziemy dumni.

Tworzymy team do zadań specjalnych, a takim niewątpliwie jest odbudowa żużla w Krakowie. Jesteśmy w pełni zaangażowani w ten projekt i starannie przygotowywaliśmy się do jego realizacji. Nasza pasja do czarnego sportu pozwala nam na łączenie przyjemnego z pożytecznym. Będąc równocześnie kibicami tej dyscypliny możemy z szerszej perspektywy spojrzeć na to, co tworzymy.

Zależy nam na tym, by historia z przeszłości się nie powtórzyła. Prosimy o Wasze zaufanie, bo posiadając je, wspólnymi siłami możemy dać Małopolsce kolejny ośrodek żużlowy. Poprzez tę niesamowitą dyscyplinę chcemy promować Miasto Kraków i Was – Kibiców. Owoce naszej pracowitości i oddania dla tego projektu będziecie mogli zobaczyć już niedługo. Niech świadczą o nas podejmowane działania i ich efekty.