Jedziemy! Rusza strona www Stowarzyszenia

No to jedziemy! Strona internetowa naszego nowego stowarzyszenia Towarzystwo Żużlowe Wanda Krakowskie Smoki właśnie ruszyła! Tym samym wszelkich informacji o budowie nowego klubu żużlowego pod Wawelem, naszej „nowej Wandy”, od teraz regularnie możecie szukać właśnie tutaj!


Towarzystwo Żużlowe Wanda Krakowskie Smoki to zupełnie nowy podmiot.
Jesteśmy grupą młodych, ale już doświadczonych i ambitnych osób ze środowisk sportowego, biznesowego i wielu innych. Chcemy od podstaw stworzyć drużynę. Zbudować ją na solidnych fundamentach – tak, by w sezonie 2021 mogła wystartować w rozgrywkach.

Razem damy radę!

Jesteśmy przekonani, że z Waszym wsparciem wspólnie tego dokonamy! Pragniemy sprawić, by krakowscy Kibice otrzymali wreszcie żużlowe emocje na takim poziomie, na jaki zasługują Oni oraz na jaki zasługuje na to Miasto Kraków i Klub z takimi tradycjami, jak Wanda! Najbliższe miesiące poświęcimy na logistykę – sprawy formalne, rozmowy ze sponsorami i partnerami (zapraszamy do kontaktu wszystkich, którym dobro sportu żużlowego w Krakowie leży na sercu!) oraz działania marketingowe. Nowa strona internetowa to jeden z pierwszych efektów! Znajdziecie tu m.in. aktualności, szczegółowe informacje o tym, kto stoi za naszym projektem, a już wkrótce także sklep online, fotogalerie, materiały wideo i wiele innych atrakcji!

fot. Damian Pytlak

Już wkrótce…

Zapraszamy Was również na naszą stronę na Facebooku. Wierzymy, że to dopiero początek naszego wyścigu po czarny sport z prawdziwego zdarzenia dla Krakowa. Wyścigu pełnego emocji i sukcesów.
Stay tuned – jeśli jesteście gotowi włączyć się w nasz projekt, już niedługo będziecie mieli na to szansę!