Ostatnie dni głosowania!

Przypominamy, że tylko do 5 października można oddać swój głos na projekty w Budżecie Obywatelskim. Wśród nich znajdują się dwie inicjatywy zgłoszone przez nasze Stowarzyszenie – projekt ogólnomiejski nr 79 “Poczuj Żużel” oraz projekt dzielnicowy nr 38 “Jedź ze Smokiem – szkolimy młodzież”.

Każdy głos może okazać się tym na wagę złota i zadecydować o losach “czarnego sportu” w Krakowie. Widzimy Wasze zaangażowanie, co daje nam jeszcze większą motywację do dalszego działania. Aktywnie angażujecie się w promocję projektów m.in poprzez rozwieszanie plakatów czy rozdawanie ulotek w swoich miejscach pracy. Codziennie w drodze na zakupy, do szkoły czy też wykonując inne obowiązki mijacie wiaty przystankowe z naszymi plakatami. Wciąż dajecie nam znać, że słyszycie w Radiu Kraków spoty zachęcające do głosowania.

Nadal możecie włączyć się w promocje naszych projektów. Jeśli chcecie pomóc, zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość na Facebooku czy też na nasz adres email biuro@speedwaykrakow.pl

Zachęcamy do udostępniania naszego postu o projektach na swoich tablicach i informowania znajomych o głosowaniu. Tych, którzy jeszcze nie oddali swojego głosu bardzo o to prosimy. Każdy punkt jest bardzo cenny.
Już teraz dziękujemy każdemu, kto zdecydował się na zagłosowanie na nasze projekty w Budżecie Obywatelskim. Dla Was to chwila, a może zadecydować o przyszłości krakowskiego żużla.