Pół tysiąca ankiet za nami!

Ponad 500 wypełnionych ankiet w 5 dni, czyli średnio 100 dziennie – to wynik badań opinii Kibiców i Mieszkańców Krakowa, od kilku dni prowadzonych online przez Towarzystwo Żużlowe Wanda Krakowskie Smoki.


Wziąć udział w badaniach na stronie https://zuzelkrakow.webankieta.pl/ mogą wszystkie osoby mieszkające w Krakowie, nawet jeżeli nie znają się na sporcie żużlowym. Na ankietowanych czekają nagrody – m.in. skok ze spadochronem oraz przejażdżki superszybkimi samochodami (Lamborghini Gallardo, Ferrari F458 Italia i Dodge Viper SRT-10). Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, weź udział w badaniu i wygraj!

Celem badań, które realizujemy wraz z prestiżową instytucją badawczą Sport Analytics, jest jak najlepsze dostosowanie oferty „nowej Wandy” do potrzeb miłośników czarnego sportu spod Wawelu i przyszłych kibiców. Na podstawie wniosków stworzone zostaną profile zarówno aktualnych, jak i potencjalnych nowych klubowych fanów.

Zaproś krakowskich znajomych – nie muszą znać się „na żużlu”!

Zachęcamy do udostępniania linku do badań w swoich profilach w social mediach. Prosimy o informowanie znajomych o ankiecie. Jedyny warunek jest taki, aby byli mieszkańcami Krakowa (choćby tymczasowo).

Klub mocno liczy na udział również tych „krakowian”, którzy nie mieli styczności ze sportem żużlowym w swoim mieście lub wiedzieli o nim bardzo niewiele. Ich głos także umożliwi zaplanowanie odpowiednich działań marketingowych, dostosowanych do ich potrzeb, a zarazem skuteczne zachęcenie nowych fanów do kibicowania Wandzie Krakowskim Smokom.