Solidne wsparcie Partnerów!

W ostatnim czasie wydarzyło się wiele dobrego dla krakowskiego żużla. Uzyskaliśmy wsparcie solidnych Partnerów, którzy pomogą nam w “reanimacji” speedway’a pod Wawelem. Ponadto zostaliśmy przyjęci w poczet członków rzeczywistych Polskiego Związku Motorowego.

Jako pierwsza w nasze działania zdecydowała się zaangażować firma AMSO. “Jako firma mająca swoje korzenie w Krakowie jesteśmy przekonani, że to królewskie Miasto zasługuje na żużel na profesjonalnym poziomie. Wierzymy, że działania działaczy Wandy Krakowskich Smoków doprowadzą do tego celu, dlatego zdecydowaliśmy się zaangażować w ich projekty.” – mówi w imieniu firmy Marta Grabowska-Strzelczyk.
AMSO to firma bardzo mocno związana z Krakowem. Nasi partnerzy są na rynku od 2008 roku oferując dopasowany do użytkowników sprzęt.

Początek września przyniósł kolejne świetnie informacje. Partnerem Głównym TŻ Wanda Krakowskie Smoki w walce o nowe życie żużla w Grodzie Kraka został Market Ubezpieczeń. To ogólnopolska sieć placówek, w których oferuje ona Klientom ubezpieczenia wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych. W Krakowie znajduje się obecnie 5 punktów naszego Partnera.

Emocje jeszcze nie opadły, a już poznaliście kolejnego z Głównych Partnerów. W nasze działania zaangażowała się sieć stacji paliw MOYA. To założona w 2009 roku, należąca do spółki Anwim S.A., ogólnopolska sieć stacji paliw, która jest liderem na rynku w Polsce wśród stacji niezależnych. Obecnie działa w niej ponad 260 placówek, w tym 26 w województwie małopolskim i dwie w samym Krakowie (przy ul. Makuszyńskiego 26 oraz przy ul. Wrobela 35).
Jako najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć stacji paliw chętnie angażujemy się w działalność CSR i sponsoringową. Nasze zainteresowania prowadzą przede wszystkim na areny sportów motorowych. Dlatego właśnie od pewnego już czasu współpracujemy z innym przedstawicielem czarnego sportu – GKŻ Wybrzeże. Jednak wspieramy nie tylko polski motosport – jesteśmy m.in. sponsorem tytularnym drużyny kobiecej ekstraklasy E.Leclerc MOYA Radomka Radom.
Bardzo chętnie zaangażowaliśmy się we współpracę z TŻ Wanda Krakowskie Smoki. Jesteśmy przekonani o tym, że warto propagować żużel także w tych rejonach kraju, gdzie powraca czarny sport. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się rozpropagować tą dyscyplinę także w Grodzie Kraka
” – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych sieci MOYA, członek zarządu Anwim S.A.
Sieć stacji paliw MOYA jest liderem na polskim rynku pod względem dynamiki rozwoju. Tankowanie na stacjach MOYA to realne wsparcie krakowskiego żużla!

W ubiegłym tygodniu, w poniedziałek dokonaliśmy kolejnego wzmocnienia. W promocję naszych działań włączyła się IC Project. IC Project to intuicyjny program do zarządzania projektami w którym zorganizujesz pracę Twojego zespołu, zapanujesz nad obiegiem dokumentów oraz usprawnisz komunikację firmową. – Z przyjemnością zaakceptowaliśmy propozycję współpracy zaoferowaną przez Zarząd Wandy Krakowskich Smoków. Jako IC Project angażujemy się w sport co widać m.in. po współpracy ze znanymi markami, jak Vive Kielce, Lech Poznań lub Ruch Chorzów. Widzimy jednak potencjał w działaniu “Nowej Wandy” i będziemy ich wspierać w działaniach o reaktywację żużla pod Wawelem w wydaniu ligowym – mówi dyrektor marketingu IC Project – Norbert Sinkiewicz.
IC Project to kompleksowy program, które pomoże Twojej firmie wejść na wyższy poziom i zyskać znaczną przewagę nad konkurencją.

Tuż przed publikacją spotu reklamowego z wizerunkiem sobowtóra Chucka Norissa wzmocniła nas firma Alu4U, która jest partnerem znanej w sporcie żużlowym firmy Nice. Kreatywność, innowacyjne pomysły i mocny zespół ludzi gotowy stworzyć wypełnienia drzwiowe i panele nakładkowe w formie klasycznej i nowoczesnej to wizytówka firmy. Do produkcji stosują materiały renomowanych firm europejskich. Jakość, terminowość i obsługa to ich największe zalety.

Oprócz pozyskania tak cennych partnerów udało nam się zyskać również wsparcie medialne. Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzania portalu speedwaynews.pl. Znajdziecie tam nie tylko najświeższe wieści związane z TŻ Wanda Krakowskie Smoki, ale również informacje z całego żużlowego świata. Speedwaynews.pl tworzą pasjonaci sportu żużlowego, którzy w dobie pogoni za kliknięciami chcą wyróżniać się rzetelnym dziennikarstwem. To nie tylko kompendium wiedzy dla każdego fana czarnego sportu, ale również możliwość czynnego uczestniczenia w dyskusjach czy czatach.

22 września zostaliśmy oficjalnie przyjęci w poczet członków rzeczywistych Polskiego Związku Motorowego. Tym samym poczyniony został kolejny ważny krok w kierunku startów w sezonie 2021. – Jako członkowie PZM możemy podjąć kolejne, dalsze działania zmierzające do udziału w przyszłym sezonie w rozgrywkach ligowych. Nie siedzimy z założonymi rękami, wszak głosowanie w Budżecie Obywatelskim zbliża się wielkimi krokami. To ważny sprawdzian, a wsparcie firm, które zaangażowały się w nasze działania jest nie tylko dowodem zaufania, ale również nadzieją na zbudowanie czegoś trwałego. Damy z siebie wszystko, by wspólnymi siłami wypromować projekty, lecz wiele zależy od podejścia kibiców. Oddanie głosu to tylko kilka minut, a czas poświęcony na tą aktywność z pewnością przełoży się na start w sezonie 2021. – mówi Marcin Kromoliński, Prezes TŻ Wanda Krakowskie Smoki.

Rośniemy w siłę, a nasze działania nabierają rozpędu – jednocześnie już widać pierwsze efekty naszych działań, jakimi są m.in. reklamy w wiatach przystanków czy też film promujący głosowanie na projekty żużlowe w Budżecie Obywatelskim. Cel jest jeden – start w sezonie 2021.
TŻ Wanda Krakowskie Smoki to ludzie, którzy kochają czarny sport, i o ten krakowski, będą walczyć do samego końca. Ze wsparciem takich partnerów wierzymy w to, że nam zaufacie i oddacie głos na nasze projekty.
Przypominamy, że głosowanie w Budżecie Obywatelskim startuje 26 września!